تصویر سربرگ
نویسنده
نویسنده
سارا پرز
سارا پرز در حال حاضر نویسنده‌ی وب‌سایت TechCrunch است و پیش از این در حوزه‌ی IT در صنایع بانکی، خرده فروشی و نرم افزار مشغول بوده است.

زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

گوگل ارث با تورهای آموزشی به کلاس‌های درس می‌آید

لرنیتو خبر می‌دهد: در ماه آوریل گوگل نسخه‌ای ارتقایافته از Google Earth را رونمایی کرد. این نسخه قابلیت‌های جدیدی داشت و چیزی فراتر از نقشه و عکس ماهواره‌ای از زمین بود. کاربران در نسخه‌ی جدید می‌توانند با تور مجازی زمین را بگردند، از شگفتی‌های آن لذت ببرند و چیزهای جدیدی بیاموزند. گوگل اعلام کرد که پای گوگل ارث به کلاس‌های درس هم باز می‌شود.

در ماه آوریل گوگل نسخه‌ای ارتقایافته از Google Earth را رونمایی کرد.

این نسخه‌ی جدید قابلیتی به نام ویجر (Voyager) دارد. در ویجر می‌توانید تورهایی که دانشمندان، نهادهای غیردولتی و دیگر سازمان‌ها طراحی کرده‌اند، ببینید. در این تورها می‌توانید با استفاده از تصاویر، فیلم‌های ۳۶۰درجه‌ و نمای خیابانی که گوگل مپ به شما می‌دهد، در جاهای مختلف بگردید. بی‌بی‌سی ارث، جین گودال، سسامی استریت و ناسا همگی در ویجر تور دارند.
در کنفرانسِ انجمن بین‌المللی تکنولوژی در آموزش (ISTE) که اخیراً برگزار شد گوگل اعلام کرد که تعداد تورهای خود را در ۱۰ موضوع جدید افزایش می‌دهد. این تورها مخصوص آموزش‌اند. نشنال جئوگرافی، PBS اجوکیشن، مؤسسه‌ی HHMI و Mission Blue در این برنامه‌ی جدید گوگل را همراهی می‌کنند.

با گوگل ارث جهان را بگردید

گوگل می‌گوید دانش‌آموزان با این تورها می‌توانند جهان را بگردند، در مناطق دوردستی مثل گنبد حرارتی کاستاریکا سرک بکشند و با کاوش‌گرهای لوئیس و کلارک ماجراجویی کنند. ضمن این‌که گوگل طرح‌ درس‌ها و امکانات دیگری را هم در اختیار معلم‌ها می‌گذارد تا کلاس درس خود را بهتر اداره کنند.
گوگل ارث به سرویسِ Google for Education اضافه شده است و ادمین‌های فناوری اطلاعات (IT) می‌توانند در پنل ادمین گوگل از این محصول استفاده کنند.
به‌روز‌رسانی‌های ویجرِ گوگل ارث به تازگی همراه با وسایل آموزشی عرضه شده است که مدارس می‌توانند آن‌ها را به صورت یک بسته‌ی نرم‌افزاری با تخفیف بخرند. بین این وسایل در اَپ سیاحتی گوگل گزینه‌ای وجود دارد که دانش‌آموزها و معلم‌ها می‌توانند با استفاده از آن بین ۶۰۰ سفر مجازی و بلکه بیشتر، هر کدام را که خواستند انتخاب کنند.

...
نویسنده
سارا پرز
سارا پرز در حال حاضر نویسنده‌ی وب‌سایت TechCrunch است و پیش از این در حوزه‌ی IT در صنایع بانکی، خرده فروشی و نرم افزار مشغول بوده است.

منبع: Techcrunch.com
مترجم: علی طباطبایی لطفی
ویراستار: مریم‌السادات حسینی سیرت


  پرستاری در سال‌های اخیر یکی از پرطرفدارترین رشته‌های ایران شده است. دانشجویان بسیاری با امید به قبولی در این رشته در کنکور سراسری شرکت می‌کنند. اما آیا انتخاب رشته […]

زهرا نیکورای
شرکت Pluralsight در اقدامی غیرمنتظره اعلام کرد که محرمانه درخواست IPO (عرضه‌ی اولیه‌ی سهام) داده است. بازار حوزه‌ی تکنولوژی آموزشی بسیار رقابتی است، اما Pluralsight توانسته کسب و کار بزرگی در حوزه‌ی دوره‌های آموزشی آنلاین توسعه‌ی نرم‌افزار ایجاد کند. هدف این دوره‌های آموزشی بهبود و ارتقای مهارت‌های شما در زمینه‌هایی مانند تکنولوژی اطلاعات، داده و امنیت است.

نخستین عرضه‌ی عمومی سهام Pluralsight؛ شرکتی موفق در تکنولوژی آموزشی

admin

زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، در مصاحبه‌ای تلویزیونی در برنامه‌ی Revolution شبکه‌ی MSNBC و Recode گفت اپل سعی دارد با همکاریِ دانشگاه نورت‌وسترن و مدارس دولتی شیکاگو (CPS) به […]

تیم کوک، مدیر عامل اپل: آموزش همیشگی است

admin

زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

نظرتان را بنویسید