با لرنیتویی ها: سروش دبیری

کی از جنبه‌های خیلی خوبی که لرنیتو دارد، این است که الان همین حجم سوالی را که شما ارائه می‌کنید؛ اگر بچه‌ها بخواهند به صورت کتاب یا دفترچه یا همین محصولاتی که در بازار هست، تهیه کنند، شاید مجبور شوند چند میلیونی هزینه کنند. به‌خصوص با این هزینه‌های کاغذ و نشر؛ که فکر کنم اگر فقط محصولات مرتبط با یک درس متعلق به یک سال را بخواهند بخرند؛ چیزی حدود ۱۰۰ تومان بشود. ولی لرنیتو از نظر هزینه فوق‌العاده به نفع بچه‌هاست.