تصویر سربرگ
نویسنده
نویسنده
EdSurge
EdSurge Inc یک شرکت فن‌آوری آموزشی است که برای سرمایه‌گذاران، معلمان، مدرسان و مدارس خبرنامه‌، مقاله و پایگاه‌ داده‌ منتشر می‌کند.

زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

وِرسو لرنینگ ۲ میلیون دلار برای پلت‌فرم حرفه‌ای معلم‌ها جذب کرده است

لرنیتو خبر می‌دهد: ورسو لرنینگ (Verso Learning) استارتآپی در ملبورن استرالیا و صاحب پلت‌فرم حرفه‌ای معلم‌هاست. این استارتآپ با رهبری کن لووی سهامی با ارزش دو میلیون دلار جذب کرده است. هدف این شرکت که در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد، ارتقای کیفیت آموزش است. برای رسیدن به این هدف هم مجموعه‌ای از خدمات را در اختیار معلم‌ها می‌گذارد؛ از جمله سیستم ارزیابی و بازخورد، ویدئوها و دیگر منابع آموزشی.

در حال حاضر بیش از ۴۰٫۰۰۰ معلم در ۱۲٫۰۰۰ مدرسه در شهرهای کالیفرنیا، نیوجرسی، کارولینای جنوبی و تگزاس از خدمات این شرکت استفاده می‌کنند. این نهاد قصد دارد با استفاده از این سرمایه‌‌ حضور بیشتر و فعالیت جدی‌تری در آمریکا داشته باشد.

...
نویسنده
EdSurge
EdSurge Inc یک شرکت فن‌آوری آموزشی است که برای سرمایه‌گذاران، معلمان، مدرسان و مدارس خبرنامه‌، مقاله و پایگاه‌ داده‌ منتشر می‌کند.

لینک متن اصلی: https://www.edsurge.com/news/2017-07-04-verso-learning-raises-2m-to-expand-teacher-pd-platform-to-the-us
مترجم: علی طباطبایی لطفی
ویراستار: مریم‌السادات حسینی


  پرستاری در سال‌های اخیر یکی از پرطرفدارترین رشته‌های ایران شده است. دانشجویان بسیاری با امید به قبولی در این رشته در کنکور سراسری شرکت می‌کنند. اما آیا انتخاب رشته […]

زهرا نیکورای
شرکت Pluralsight در اقدامی غیرمنتظره اعلام کرد که محرمانه درخواست IPO (عرضه‌ی اولیه‌ی سهام) داده است. بازار حوزه‌ی تکنولوژی آموزشی بسیار رقابتی است، اما Pluralsight توانسته کسب و کار بزرگی در حوزه‌ی دوره‌های آموزشی آنلاین توسعه‌ی نرم‌افزار ایجاد کند. هدف این دوره‌های آموزشی بهبود و ارتقای مهارت‌های شما در زمینه‌هایی مانند تکنولوژی اطلاعات، داده و امنیت است.

نخستین عرضه‌ی عمومی سهام Pluralsight؛ شرکتی موفق در تکنولوژی آموزشی

admin

زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، در مصاحبه‌ای تلویزیونی در برنامه‌ی Revolution شبکه‌ی MSNBC و Recode گفت اپل سعی دارد با همکاریِ دانشگاه نورت‌وسترن و مدارس دولتی شیکاگو (CPS) به […]

تیم کوک، مدیر عامل اپل: آموزش همیشگی است

admin

زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

نظرتان را بنویسید