تصویر سربرگ
نویسنده
نویسنده
لرنیتو بلاگ
این‌جا می‌خواهیم درباره‌ی موضوعی حرف بزنیم که برای ما از همه چیز مهم‌تر است: آموزش و یادگیری.

زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

سبک زندگی یک دانش‌آموز موفق: نمره‌های خود را بالا ببرید!

خوب بخوابید

خوب بخوابید

به خواب‌تان اهمیت بدهید. ۸ ساعت خواب به پیشرفت دانش‌آموزان دبیرستانی کمک می‌کند و باعث می‌شود سر کلاس و موقع درس خواندن هوشیار باشند. دانش‌آموزان مقاطع پایین ممکن است به ۹ تا ۱۰ ساعت خوابِ شب نیاز داشته باشند.

غذاهای مقوی مغز

غذای مغز بخورید

غذاهای مقوی مغز را می‌توانید در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف پیدا کنید. از میوه و سبزیجات گرفته تا آجیل و دانه‌های مقوی. از غذاهای پرچرب و شیرین دوری کنید. بروکلی بخورید، ویتامین K دارد. تخم کدوتنبل را هم به خاطر روی بخورید. سعی کنید هر روز انواع ویتامین‌ها را دریافت کنید.

تحرک داشته باشید

تحرک داشته باشید

هر روز ورزش کنید. فعالیت فیزیکی منظم باعث می‌شود ذهن هوشیار باشد و سطح انرژی مورد نیاز برای مطالعه‌ هم بالا برود. عقل سالم در بدن سالم.

اخبار را دنبال کنید

اخبار را دنبال کنید

در جریان اتفاقات و اخبار باشید. این کار باعث می‌شود آنچه را که سر کلاس یاد می‌گیرید در زندگی واقعی به‌ کار ببرید. مطالعه‌ی غیر درسی یک راه خوب است برای اینکه کشف کنید به چه چیزهایی علاقه دارید.

از زمانی که درس و مدرسه‌ ندارید، لذت ببرید

از زمانی که درس و مدرسه‌ ندارید، لذت ببرید

زمانی که سر کلاس یا در حال درس خواندن نیستید، از زندگی خود لذت ببرید. بیرون بروید، با دوستان خود در ارتباط باشید و خوش بگذرانید. لذت بردن از زندگی، استرس مدرسه را کم می‌کند.

...
نویسنده
لرنیتو بلاگ
این‌جا می‌خواهیم درباره‌ی موضوعی حرف بزنیم که برای ما از همه چیز مهم‌تر است: آموزش و یادگیری.

منبع: skooli.com
مترجم: علی طباطبایی لطفی
ویراستار: مریم‌السادات حسینی
طراح: فائزه راحت


مسئله: «کارها و وظایف زیادی دارم که هر روز صبح تا شب طول می‌کشد. چطور به همه‌ی کارهایم برسم؟» بخش‌های مهم: اولویت‌بندی کنید چندتا کار را مدیریت کنید کمک بگیرید […]

آناتومی یک دانش‌آموز موفق غیرسنتی

admin
این یافته‌ها بخشی از گزارشِ سال 2013 به نام «آینده‌ی آموزشِ پیش از دانشگاه (K-12)» است. برای این گزارش طیف وسیعی از منابع به کار رفتند تا موضوعاتی مثل شخصی‌سازی یادگیری و رویکردهای یادگیری آنلاین و ترکیبی را معرفی کنند. در این گزارش مثال‎هایی ملموس از آینده‌‌ی k-12 آمده است. این مثال‌ها از مدرسه‌هایی است که همین الان هم از تکنولوژی برای آموزش استفاده می‌کنند. چیزی که در آینده بسیار رایج خواهد شد

آینده‌ی آموزشِ پیش از دانشگاه (K-12)

admin

نظرتان را بنویسید