تصویر سربرگ
نویسنده
نویسنده
EdSurge
EdSurge Inc یک شرکت فن‌آوری آموزشی است که برای سرمایه‌گذاران، معلمان، مدرسان و مدارس خبرنامه‌، مقاله و پایگاه‌ داده‌ منتشر می‌کند.

زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه

گوگل از برنامه‌های رایانه‌ای در کتابخانه‌های عمومی حمایت مالی می‌کند.

لرنیتو خبر می‌دهد: آموزش علوم رایانه‌ای که در مدارس رشد کرده و فراگیر شده، در کتابخانه‌های عمومی نیز شروع شده است. انجمن کتابخانه‌های آمریکا به تازگی از کمک مالی ۵۰۰ هزار دلاری شرکت گوگل به کتابخانه‌ها خبر داد. این پول قرار است برای تشکیل مراکز آموزش علوم رایانه‌ای هزینه شود.
این کمک‌هزینه بخشی از یک نوآوری به نام کتابخانه‌های آماده برای کدنویسی است. در این برنامه کتابخانه‌ها با استفاده از پژوهش و منابعی که در اختیار دارند، به کارکنان خود کمک می‌کنند که به صورت غیررسمی به خانواده‌ها علوم رایانه‌ای آموزش دهند.
نمایندگان انجمن کتابخانه‌های آمریکا می‌گویند بین ۲۵ تا ۵۰ کتابخانه از طرف این انجمن حمایت مالی می‌شوند و شرکت گوگل در اجرا آن‌ها را پشتیبانی می‌کند و به آن‌ها مشاوره هم می‌دهد. رهبران این پروژه امیدوارند این برنامه باعث شود کتابخانه‌‌ها به خانواده‌های کم‌درآمد که نمی‌توانند در خانه‌ها از تکنولوژی استفاده کنند، امکانات جدیدی بدهند تا جوان‌ترها و اعضای خانواده فرصت آموختن داشته باشند. فرصتی که بدون این برنامه فراهم نبود.

...
نویسنده
EdSurge
EdSurge Inc یک شرکت فن‌آوری آموزشی است که برای سرمایه‌گذاران، معلمان، مدرسان و مدارس خبرنامه‌، مقاله و پایگاه‌ داده‌ منتشر می‌کند.

لینک متن اصلی: https://www.edsurge.com/news/2017-06-27-google-sponsors-coding-programs-in-public-libraries
مترجم: علی طباطبایی لطفی
ویراستار: مریم‌السادات حسینی


  پرستاری در سال‌های اخیر یکی از پرطرفدارترین رشته‌های ایران شده است. دانشجویان بسیاری با امید به قبولی در این رشته در کنکور سراسری شرکت می‌کنند. اما آیا انتخاب رشته […]

زهرا نیکورای
شرکت Pluralsight در اقدامی غیرمنتظره اعلام کرد که محرمانه درخواست IPO (عرضه‌ی اولیه‌ی سهام) داده است. بازار حوزه‌ی تکنولوژی آموزشی بسیار رقابتی است، اما Pluralsight توانسته کسب و کار بزرگی در حوزه‌ی دوره‌های آموزشی آنلاین توسعه‌ی نرم‌افزار ایجاد کند. هدف این دوره‌های آموزشی بهبود و ارتقای مهارت‌های شما در زمینه‌هایی مانند تکنولوژی اطلاعات، داده و امنیت است.

نخستین عرضه‌ی عمومی سهام Pluralsight؛ شرکتی موفق در تکنولوژی آموزشی

admin

زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، در مصاحبه‌ای تلویزیونی در برنامه‌ی Revolution شبکه‌ی MSNBC و Recode گفت اپل سعی دارد با همکاریِ دانشگاه نورت‌وسترن و مدارس دولتی شیکاگو (CPS) به […]

تیم کوک، مدیر عامل اپل: آموزش همیشگی است

admin

زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

نظرتان را بنویسید