تصویر سربرگ
نویسنده
نویسنده
سارا گَنتس
گزارشگر گروه رسانه‌ای بالتیمور سان

استارتاپ تکنولوژی آموزشی ورک‌بِنچ بودجه‌اش را ۱.۷میلیون دلار افزایش داد

ورک‌بنچ، یک استارتاپ تکنولوژی آموزشی مستقر بالتیمور، بودجه‌اش را ۱.۷میلیون دلار افزایش داد تا فروش و بازاریابی ابزارهای «یادگیری با کمک دست‌ورزی‌»* را گسترش دهد.

این سرمایه‌گذاری بخشی از یک دوره‌ی سرمایه‌گذاری ۲میلیون دلاری است که با راهنمایی دفتر مشاوره‌ی براون (Brown Advisory) انجام شد. این شرکت تکنولوژی آموزشی انتظار دارد خیلی زود به هدفش نزدیک شود. قرار است با بودجه‌ی جدید، کل مبلغ سرمایه گذاری را به ۵ میلیون دلار برساند.

سال ۲۰۱۳، این شرکت را کریستوفر اسلیت، مدیر عامل، با نام سوئیست تاسیس کرد. سال گذشته هم شرکت با نام جدید ورک‌بنچ رسما ثبت شد.

اسلیت می‌گوید ایده‌ی شرکت از این‌جا آمد که من دیدم که به بچه‌هایم، که یکی ۱۱ و دیگری ۱۴ ساله‌ش بود، در مدرسه درسی داده بودند «راستش دلم می‌خواست آن‌ها تجربی‌تر موضوعات درسی را یاد بگیرند.»

معلم‌ها می‌توانند از برنامه‌ی تکنولوژی ورک‌بنچ استفاده کنند و هم‌زمان دست‌ورزی بچه‌ها را هم، مثلا در درسی مثل ریاضی، پرورش دهند.

مثلا، دانش‌آموزان می‌توانند کسر و ضرب را با برنامه‌ریزی یک ربات یاد بگیرند و حساب کنند که آیا ربات دوبرابر یک مسیر را حرکت کرده یا نیمی از یک فاصله را طی کرده است. با یک کتاب راهنما می‌توانیم تبدیل واحدهای اندازه‌گیری را به دانش آموزان بیاموزیم.

سخن‌رانی کریستوفر اسلیت، سمت چپ، در جلسه‌ی افراد برتر در حوزه‌ی «آموزش مبتنی بر پروژه»، همایش دو روزه‌ی آموزش و تکنولوژی برای آموزگاران – عکس: مری پریش

اسلیت می‌گوید ۱۰۰۰۰مدرسه در دنیا از این برنامه استفاده کرده‌اند.

کیت استون، تحلیل‌گر مدیریت سرمایه‌گذاری خصوصی، می‌گوید دفتر مشاوره‌ی براون، که دفاتری در بالتیمور دارد، از شرکت ورک‌بنچ و پیش‌رفت سریعش خوشش آمد و به آن‌ها قول داد برایشان یک نرم‌افزار بسازد.

استون می‌گوید «ما واقعا تحت تاثیر قرار گرفته بودیم که آن‌ها چطوری این‌قدر سریع توانسته بودند این همه مدرسه را برای استفاده از برنامه‌شان نام‌نویسی کنند. از این‌همه پیش‌رفتشان هیجان‌زده بودیم.»

اسلیت می‌گوید «سرمایه‌گذاری جدید به شرکت اجازه خواهد داد دامنه‌ی فعالیتش را گسترش دهد. پیام محصول ما بسیار کامل است. بهتر است از خودمان بیش‌تر بگوییم.»

ورک‌بنچ در بالتیمور یک دفتر دارد با ۱۴کارمند. می‌خواهیم تا آخر سال چهار نفر دیگر را هم به جمعمان اضافه کنیم و احتمالا سال آینده که بار دیگر سرمایه‌مان را بیش‌تر کردیم، شش نفر دیگر را هم استخدام خواهیم کرد.

...

  پرستاری در سال‌های اخیر یکی از پرطرفدارترین رشته‌های ایران شده است. دانشجویان بسیاری با امید به قبولی در این رشته در کنکور سراسری شرکت می‌کنند. اما آیا انتخاب رشته […]

زهرا نیکورای
شرکت Pluralsight در اقدامی غیرمنتظره اعلام کرد که محرمانه درخواست IPO (عرضه‌ی اولیه‌ی سهام) داده است. بازار حوزه‌ی تکنولوژی آموزشی بسیار رقابتی است، اما Pluralsight توانسته کسب و کار بزرگی در حوزه‌ی دوره‌های آموزشی آنلاین توسعه‌ی نرم‌افزار ایجاد کند. هدف این دوره‌های آموزشی بهبود و ارتقای مهارت‌های شما در زمینه‌هایی مانند تکنولوژی اطلاعات، داده و امنیت است.

نخستین عرضه‌ی عمومی سهام Pluralsight؛ شرکتی موفق در تکنولوژی آموزشی

admin

زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، در مصاحبه‌ای تلویزیونی در برنامه‌ی Revolution شبکه‌ی MSNBC و Recode گفت اپل سعی دارد با همکاریِ دانشگاه نورت‌وسترن و مدارس دولتی شیکاگو (CPS) به […]

تیم کوک، مدیر عامل اپل: آموزش همیشگی است

admin

زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

نظرتان را بنویسید